Personeel

Directie

Vandenabeele Stefanie

Directeur
Telefoon : 051 23 35 01
E-mail : info@demandel.be

Declercq Karlien

Stafmedewerker algemeen beleid
Telefoon : 051/23 35 04
E-mail : karlien.declercq@demandel.be


Secretariaat en onthaal

  • Contact en afspraken directie en staf 
  • Secretariaat en correspondentie
  • Onthaal
Telefoon Dienst : 051 23 35 01
E-mail Dienst : info@demandel.be
Fax Dienst : 051 23 35 08

Bauwens Gudrun

Secretariaat
Telefoon : 051 23 35 01
E-mail : gudrun.bauwens@demandel.be

Breyne Charlotte

Onthaal
Telefoon : 051 23 35 00
E-mail : inschrijvingen.huur@demandel.be


Dienst verhuring, verkoop en kredietverlening

  • Inschrijven op de wachtlijst 
  • Wijzigen aanvraag 
  • Info nieuwe projecten 
  • Huurprijsberekening 
  • Betalingen van huur 
  • Wijzigingen in de gezinstoestand en het inkomen van huurders 
  • Aanvragen verminderingen op de huurprijs 
  • Info over kopen en verkopen van de woning 
  • Info over sociale leningen
Telefoon Dienst : 051 23 35 20
Fax Dienst : 051 23 35 28

De Baecke Mirose

Diensthoofd
Telefoon : 051 23 35 29
E-mail : mirose.debaecke@demandel.be

Binamé Elise

Inschrijvingen kandidaat-huurders
Telefoon : 051 23 35 22
E-mail : inschrijvingen.huur@demandel.be

Vulsteke Kris

Nieuwe huurders, toewijzingen, huurovereenkomsten
Telefoon : 051 23 35 21
E-mail : kris.vulsteke@demandel.be

Verbeke Charlotte

Huurprijsberekeningen, huuradministratie
Telefoon : 051 23 35 24
E-mail : charlotte.verbeke@demandel.be

Perdu Ineke

Betalingen huur, huurachterstallen, sociale leningen
Telefoon : 051 23 35 25
E-mail : ineke.perdu@demandel.be

Vandeputte Tanja

Opzeg huur, inschrijving kandidaat-kopers, openbare verkopen, aankoop door huurder
Telefoon : 051 23 35 23
E-mail : tanja.vandeputte@demandel.be

Dierckens Lizy

Koopwoningen, sociale leningen
Telefoon : 051 23 35 27
E-mail : lizy.dierckens@demandel.be


Dienst Bouwprojecten

  • Bouwaanvragen
  • Aanbestedingen
  • Info nieuwe projecten
Telefoon Dienst : 051 23 35 60
Fax Dienst : 051 23 35 68

Smits Hilde

Diensthoofd
Telefoon : 051 23 35 69
E-mail : hilde.smits@demandel.be

Bekaert Sophie

Info nieuwe projecten
Telefoon : 051 23 35 61
E-mail : sophie.bekaert@demandel.be

Demaeght Brian

Administratie nieuwe projecten
Telefoon : 051 23 35 67
E-mail : brian.demaeght@demandel.be

Ingels Koen

Werftoezicht
Telefoon : 051 23 35 63
E-mail : koen.ingels@demandel.be

Sobry Bart

Werftoezicht
Telefoon : 051 23 35 62
E-mail : bart.sobry@demandel.be

Bollaert Pascal

Werftoezicht
Telefoon : 051 23 35 65
E-mail : pascal.bollaert@demandel.be

Vanhamme Sarah

Werftoezicht
Telefoon : 051 23 35 66
E-mail : sarah.vanhamme@demandel.be

Vandewalle Nicolas

Werftoezicht
Telefoon : 051 23 35 64
E-mail : nicolas.vandewalle@demandel.be


Boekhouding

  • Betalingen facturen
  • Terugbetaling waarborg
Telefoon Dienst : 051 23 35 10
Fax Dienst : 051 23 35 18

De Weduwe Dieter

Diensthoofd
Telefoon : 051 23 35 19
E-mail : dieter.deweduwe@demandel.be

Verghote Friedel

Boekhouding, facturen, afrekeningen plaatsbeschrijvingen
Telefoon : 051 23 35 13
E-mail : friedel.verghote@demandel.be

Bouckaert Ines

Financiële planning
Telefoon : 051 23 35 12
E-mail : ines.bouckaert@demandel.be

Vandewalle Dries

Algemene boekhouding, aan- en verkoopfacturatie
Telefoon : 051 23 35 11
E-mail : dries.vandewalle@demandel.be


Tweezijdig

  • Kwaliteit van de dienstverlening
  • Huurderscommunicatie en -participatie
  • Klachten (burenruzies, lawaaihinder, dienstverlening van De Mandel,...)
  • Slecht onderhoud huurwoningen
Telefoon Dienst : 051 23 35 30
Fax Dienst : 051 23 35 38

Mistiaen Hanne

Coördinator Tweezijdig: Huurderscommunicatie en -participatie, klachten (burenruzies, dienstverlening van De Mandel,...), kwaliteit van de dienstverlening, slecht onderhoud huurwoningen
Telefoon : 051 23 35 31
E-mail : hanne.mistiaen@demandel.be

Samyn Femke

Medewerker Tweezijdig: Huurderscommunicatie en -participatie, sociale klachten
Telefoon : 051 23 35 32
E-mail : femke.samyn@demandel.be

Boudry Patrick

Huisbewaarder


Dienst Gebouwenbeheer

  • Onderhoud woningen
  • Plaatsbeschrijvingen
  • Aanvraag verbouwingen, veranderingen aan de woning, bijplaatsen tuinhuis, berging, afdaken,...
  • Aanvragen herstellingen
Telefoon Dienst : 051 23 35 40
E-mail Dienst : herstellingen@demandel.be
Fax Dienst : 051 23 35 48

Debakker Andy

Diensthoofd
Telefoon : 051 23 35 49
E-mail : andy.debakker@demandel.be

Depreitere Sibille

Registratie technische klachten, administratie onderhoud en herstellingen
Telefoon : 051 23 35 41
E-mail : sibille.depreitere@demandel.be

Hoornaert Emily

Opvolging werkopdrachten, verzekeringsdossiers, planning, registratie technische klachten
Telefoon : 051 23 35 42
E-mail : emily.hoornaert@demandel.be

Vlieghe Carl

Plaatsbeschrijvingen - preventieadviseur
Telefoon : 051 23 35 43
E-mail : carl.vlieghe@demandel.be

Ver Eecke Bieke

Plaatsbeschrijvingen
Telefoon : 051 23 35 44
E-mail : bieke.vereecke@demandel.be

Wyseur Ivan

Nacalculatie patrimonium, ICT
Telefoon : 051 23 35 45
E-mail : ivan.wyseur@demandel.be

Cottenier Jaimy

Projectmedewerker, aanvraag veranderingswerken aan woning, bijplaatsen tuinhuis, berging, afdaken, omheining,...
Telefoon : 051 23 35 47
E-mail : jaimy.cottenier@demandel.be


Arbeiders

De Meyer Fabian

Metselwerken

Alleman Kevin

Metser

Warlop David

metser

Dedrie Roby

Sanitair

Lamote Nick

Sanitair

De Witte Kris

Timmerwerken

Algoet Bart

schrijnwerker

Decoene Mario

Schilderwerken

Vanderperre Didier

Schilderwerken

Vanderperre Dieter

Schilderwerken

Maertens Christ

Schilderwerken

Wychowanok Christophe

Elektricien

Bouten Yvan

In memoriam: Ivan Bouten (16-10-1958 – 05-09-2015)


Poetsvrouwen

Cardoen Carine

Poetsvrouw

Proot Nadine

Poetsvrouw

Callemeyn Ann

Poetsvrouw

Lefever Heidi

Poetsvrouw


Zitdagen van De Mandel

Wijziging voor Poperinge en Langemark

Opgelet regling van de zitdagen in Langemark en Poperinge zijn vanaf 1 september gewijzigd.

Meer info vind je terug op volgende link.

Lees meer...

Project in de kijker

Project in de kijker Moorslede, Camille Coolsstraat

De Mandel realiseert 13 koopwoningen in een nieuwe verkaveling Camille Coolsstraat te Moorslede. Daarenboven biedt De Mandel 8 kavels aan in deze verkaveling.

Lees meer...